يکشنبه, 1 مهر 1397

    /  2
رو عنوان : در مراسم روز كارگر عنوان شد؛
عنوان : پاكبانان سفیران فرهنگی مدیریت شهری هستند.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ 
ساعت : ۱۳:۲۹:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئيس شوراي اسلامي شهر نهاوند در مراسمي كه به منظوز قدرداني از زحمات كارگران در هفته كارگر توسط شهرداري نهاوند برگزار شد پاكبانان را سفیران فرهنگی مدیریت شهری دانست و خطاب به آنها گفت : شما عزیزان اولین سطح مواجهه با شهروندان به شمار می روید و اگر ما بتوانیم موارد مورد نظر مدیریت شهری را با آموزشهایمان به شما آموزش دهیم و شما نیز آنها را به شهروندان انتقال دهید، توانسته ایم در حوزه فرهنگ شهری گام بزرگی برداریم .

به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،عبدالعلي ملكي با اشاره به پيام شهروندي كه شايد جمع كردن زباله وظيفه شهروند نباشد ولي نريختن زباله وظيفه هر شهروندي است خاطر نشان كرد:اگر مردم تفكيك زباله از مبدا را شروع نمايند در راستاي زحمات هدفمند پاكبانان بسيار تاثيز گذار خواهد بود.

ملكي با اشاره به اينكه با آموزش‌های فرهنگی مستمر و مداوم؛ می‌توانیم به سمت فرهنگ سازی در کلیه امور شهری برویم .افزود:پاكبانان با جمع آوري زباله خود در معرض تمامي بيماري ها قرار دارند و در مقابل اين عملشان سلامتي را به شهروندان هديه ميدهند.

وي از تزريق واكسن هپاتيت در سه نوبت براي كارگران خبر داد و تصريح كرد:اگر شهرداري بتواند براي رفع دغدغه نيروها اقدام نمايند شاهد خدماترساني بهتر در شهر خواهيم بود.

در ادامه شهردار نهاوند در این مراسم با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ، این روز را به یکایک زحمت کشان و همکاران با اخلاص ، با محبت و صمیمی خود تبریک گفته و حضور خود را در شهرداري نهاوند توفیقی به شمار آورد و گفت:زحمات پاكبانان عزیز را در جلوه های زیبائی ، خلاقیت و نمایش تلاش ، نشاط و سرزندگی به جهانیان برشمرد.

محمد حسين پور با اشاره به اينكه اگر پاكبانان زحمت كش در طي يك روز كار نكنند شادي و نشاط در شهر از بين مي رود ،خاطر نشان كرد:حاصل زحمات اين قشر زحمتكش به خوبي در شهر با تميزي و نشاط قابل رويت است.

حسين پور توجه به معیشت کارگران و پرداخت عادلانه اضافه کار و شب کاری به کارگرانی که به فعالیت در خارج از ساعات اداری می پردازند را از اهداف و مأموریت های سال جاری دانستند و خاطر نشان كرد: باید هموراه در دفاع از کارگران گام برداشت و به صورت ویژه برای رفع دغدغه های کارگران اقدامات قابل توجه ای انجام داد .

وي از پاكبانان خواستار شد بعنوان سفيران شهرداري نظافت و نظم را با عملكردشان به شهروندان انتقال دهند و ادامه داد:به منظور مرتفع نمودن مشكلات و مسائل حوزه خدمات شهري دو نفر از پاكبانان به عنوان رابط شهردار و ديگر پاكبانان انتخاب شوند تا براي رفع مشكلاتشان بتوانيم گام هاي موثري را برداريم.

حسين پور از احداث تعاوني مصرف براي اين قشر زحمتكش خبر داد و گفت: بايستي اين شهرداري با انجام كارهاي زيربنايي اين تعاوني را در راستاي خدماترساني بهينه تاسيس و امکانات رفاهی وخدماتی بيشتري را برای این قشر فراهم آوريم.

وي با اشاره به اينكه كرامت پاكبانان بسيار حائز اهميت است افزود:واحد بهداشت و سلامت بايستي با برگزاري دوره ها و آموزش هاي موثر در راستاي آگاه سازي كرگران اقدام نمايد.

وي در پايان ضمن تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری گفت: کار و تلاش تک تک کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته و به کمک شماهاست که می توان به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری نائل آمد .

لازم به ذكر است در اين مراسم كه به همت واحد بهداشت شهرداري برگزار شد ضمن تست سلامت توسط پزشك از تمامي كارگران با اهداء لوح سپاس و هدايايي نيز از كارگران نمونه تجليل به عمل آوردند. 


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0