يکشنبه, 29 مهر 1397

رو عنوان : فرمانده نیروی انتظامی در نشست با شهردار نهاوند:
عنوان : اعتقاد به تعامل بین ارگانها دارم
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ 
ساعت : ۹:۲۱:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


شهردار و رییس شورای اسلامی شهر نهاوند با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی انتصاب وی را تبریک گفتند.
در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اعتقاد به تعامل بین ارگانها دارم افزود:به منظور پیشبرد اهداف شهرداری و عملیاتی نمودن اقدامات آن سازمان در راستای پلیس ساختمان و سد معبر و... نیروی انسانی در اختیار آن نهاد قرار خواهم داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند؛احمد ساکی با بیان اینکه لباس نیروی انتطامی اقتدار است خاطر نشان کرد:قول مساعد همکاری و تعامل در کنار تمام ارگانها بویژه شهرداری و در راستای حل معظل سد معبر با برگزاری جلسه ای با عاملین سد معبر با حضور شهردار را می دهم.
در ادامه رییس شورای اسلامی شهر نهاوند با بیان اینکه حضور سلگی بعنوان فردی بومی قطعا روند رو به رشدی را برای شهر رقم خواهد زد افزود:نیروی انتظامی ضابط عام در اختیار شهرداری قرار دهد تا بتواند در راستای اقدامات، بهتر از گذشته با حضور فرماندهی نیروی انتظامی اقدام نماید.
در ادامه عبدالعلی ملکی خواستار اجرای طرح پارکبان با همکاری نیروی انتظامی و راهنمایی ورانندگی شد و گفت: با اجرای طرح مذکور میتوانیم منابع درآمدی برای ارگانهای ذی ربط داشته باشیم.
شهردار نهاوند هم چنین با بیان اینکه در مدیریت شهر یک دست صدا ندارد و بایستی با همکاری ارگانها گامهای استوار برداشته شود تصریح کرد:با ورود نیروی انتظامی و همکاری همه جانبه آنها تا میزان قابل توجهی معظل سد معبر و پلیس یاختمان حل خواهد شد.
محمد حسین پور هم چنین برای معضلات جمع آوری متکدیان،ساماندهی وانت بارها،نخاله های ساختمانی خواستار همکاری همه جانبه این ارگان شد.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0