پنج‌شنبه, 24 آبان 1397

رو عنوان : محمد حسین پور:
عنوان : شهر نهاوند به كارگاه عمرانی تبدیل شده است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ 
ساعت : ۸:۳۴:۵۰

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

شهردار نهاوند از وجود کارگاههای عمرانی در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت:تمامی طرح های شهری با قوت و قدرت توام با مدیریت جهادی در حال اجراست .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند،محمد حسین پور افزود: اکنون پروژه های شاخصی در دستور کار شهرداری قرار دارد که می تواند تاثیر بسزایی در توسعه بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی و زیرساختی شهر داشته باشد. از جمله این پروژه های شاخص می توان به تپه تفریحی-توریستی بام نهاوند،ساماندهی میدان مرکزی،اجرای نهضت آسفالت،احداث چهار باغ،ساماندهی باغ موزه،اصلاح نقاط حادثه خیز،ساماندهی بلوارها(کربلا-شهید طالبیان)،جدولگذاری،هدایت دفع آبهای سطحی و پیاده رو سازی و... اشاره کرد.

حسین پور با اشاره به تبدیل نهاوند به کارگاه بزرگ عمرانی،‌ بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف، انجام اقدامات مختلف فرهنگی و آغاز پروژه‌های جدید در شهر همه و همه بیانگر حال خوب عمرانی  شهر نهاوند است.

وی با بیان اینکه بازدید از بخش های مختلف شهرداری و نظارت بر روند اجرای طرح ها و پروژه ها از جمله برنامه های کاری متداول است که به صورت منظم انجام می شود،خاطر نشان کرد: اجراي پروژه هاي مختلف براي رفاه حال شهروندان و ايجاد شهري انسان محور با همت شهرداري وهمراهي شهروندان عملياتي گرديده است .بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0