پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398

رو عنوان : شهردار نهاوند خبر داد:
عنوان : آماده باش مدیریت بحران شهرداری نهاوند برای فصل بارندگی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 
ساعت : ۱۰:۴۶:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردارنهاوند ازآماده باش کامل نیروهای این شهرداری با توجه به بارندگی ها خبر داد وگفت:با توجه به پیش بینی بارندگی، مدیریت بحران شهرداری نهاوند به همراه نیروهای خدوم شهرداری نیز در این زمینه برای خدمت به شهروندان آماده باش هستند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند؛محمد حسین پور با اشاره به با حضورنیروهای خدمات شهری در سطح شهر به منظور مهار آبگرفتگی و کنترل آبهای سطحی و جلوگیری از بروزهرگونه حادثه احتمالی گفت: برای اطمینان از کنترل این مشکلات احتمالی اقداماتی نظیر شناسایی نقاط آبگیر، استقرار نیروها به همراه تجهیزات، اولویت بندی معابر اصلی و فرعی، بررسی پیام های مربوط به آبگرفتگی معابر در سنوات گذشته و ... انجام شده است .

حسین پور ادامه داد: مدیریت شهری در نظر دارد در برنامه میان مدت خود، تمهیدات لازم را به منظور جمع آوری آب های سطحی شهر از طریق ایجاد همکاری و ارتباط حوزه های خدمات شهری، فنی و عمرانی و همچنین اداره آب و فاضلاب در نظر بگیرد و با ادامه وتوسعه شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و جلوگیری از ورود فاضلاب به شبکه آب های سطحی از مشکلات مذکور بکاهد .

شهردارنهاوند در پایان از شهروندان خواست تا با رعایت موارد زیست محیطی، نریختن زباله و ضایعات ساختمانی در جوی ها و معابر، شهرداری نهاوند را در جلوگیری از بروز خسارت به تاسیسات و معابر شهری، ایجاد ترافیک و آبگرفتگی یاری نمایند .


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0