پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398

    /  2
رو عنوان : شهردار نهاوند در مراسم رونمایی فیلم سرزمین من نهاوند
عنوان : نهاوند نگین غرب كشور می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
ساعت : ۱۳:۳۳:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰شهردار نهاوند در مراسم رونمایی از فیلم سرزمین نهاوند با اشاره به اقدامات عمرانی خدماتی گفت:بام نهاوند یکی از مهمترین پروژه های در حال اجرا توسط این شهرداری می باشد که خوشبختانه با تعامل و همدلی شورای شهر توانستیم عملیات اجرایی این پروژه را آغاز نماییم و هم اکنون با پیشرفت 90 درصدی فاز اول در حال انجام می باشد و با افتتاح این پروژه ها نهاوند نگین غرب کشور خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند ؛محمد حسین پور پروژه عمرانی چهار باغ را نیز از دیگر اقدامات مطرح کرد و افزود: با افتتاح و بهره برداری این پروژه شاهد تغییر در مبلمان شهری خواهیم شد و مکان مناسبی برای رفاه حال شهروندان و گذراندن اوقات فراغت همشهریان و هم چنین با توجه به قرار گرفتن این پروژه در بلوار کربلا محلی برای استراحتگاه مسافران خواهد شد .

حسین پور از جمله اقدام مهم انجام گرفته را افتتاح آبنمای موزیکا میدان مرکزی بیان نمود و خاطر نشان کرد:با افتتاح آبنمای موزیکال نشاط اجتماعی را در شهر شاهد می باشیم و این امر سبب شده که رونق اقتصادی تا حدودی در آن مکان و در شب محیا شود .

وی با اشاره به اینکه بایستی مانند مهندس علیمرادیان خیر نهاوندی عاشق شهر بود و برای آن قدم برداشت تصریح کرد: وجود فرد خیری مانند ایشان برای شهر غنیمت است .

حسین پومر در پایان ضمن تبریک انتصاب شاهرخی به عنوان استاندار همدان گفت:با توجه به شناخت و علاقه استاندار به شهر نهاوند امید است با تعامل و همدلی بین مسئولین شاهد اقدامات خوب در نهاوند باشیم .

بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0