پنج‌شنبه, 3 بهمن 1398

رو عنوان : آشتی طبیعت شهر نهاوند با بلوط:
عنوان : برگزاری مراسم كاشت بلوط در بام نهاوند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ 
ساعت : ۸:۱۵:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار نهاوند از برگزاری مراسم درختکاری در هفته درختکاری خبر داد و گفت:شهرداری با شعار" آشتی طبیعت شهر نهاوند با بلوط" هر شهروند میتواند با حضور در مراسم روز جمعه 17 اسفند ماه ساعت 15 عصر در محل بام نهاوند اقدام به کاشت درخت بلوط  نماید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند،محمد حسین پوراسفند ماه را زمان مناسبی برای کاشت درخت بلوط بیان نمود و گفت: این اقدام سرآغاز برداشتن گامی بلند در راستای داشتن هوایی عاری از آلودگی،سلامت زمین و توسعه فضای سبز است که برای نخستین بار در نهاوند اجرایی می شود.

وی مشارکت شهروندان در کاشت درختان جنگلی را موفق ترین کار با کمترین هزینه برای احیای طبیعت دانست و افزود: از اهداف اجرای این برنامه ها ترویج فرهنگ غرس نهال، نگهداری از درختان به عنوان میراث آیندگان و افزایش علاقمندی مردم به طبیعت و محیط زیست ،درگیر کردن اقشار مختلف مردم با این مقوله و ترویج آن به صورت عمومی می باشد .

حسین پوریکی ازسیاستهای شهرداری برای پاکیزگی محیط زیست استفاده از ظرفیتهای مردمی و مشارکت دادن شهروندان در امور شهری است تا  نسبت به حفظ محیط زیست احساس مسئولیت نمایند بیان نمود و از شهروندان خواستارحضوردر این مراسم شد و خاطر نشان کرد: مشارکت و احساس مسئولیت مردم نسبت به محیط زیست باعث می شود که محیط زندگی از آسیبها و آلودگی ها دور شده و دچار تخریب نشود .بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0