پنج‌شنبه, 3 بهمن 1398

رو عنوان : شهردار نهاوند خبر داد:
عنوان : توزیع رایگان هیزم و كیسه های زباله در روز طبیعت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ 
ساعت : ۱۰:۳۴:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 شهردار نهاوند از توزیع کیسه زباله و هیزم در روز طبیعت خبر داد و گفت: این اقدام توسط شهرداری در میدان عارف،میدان سیدالشهدا و میدان آیت الله علیمرادیان در روز 13 بدر انجام می گیرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند، محمد حسین پور با اشاره به اینکه امسال نیز شهرداری شاخه‌های خشک درختان هرس شده را جمع‌آوری کرده ،تصریح کرد: از ساعات اولیه صبح روز ۱۳ فروردین ‌ماه این هیزم‌ها در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

حسین پور هدف از توزیع این هیزم ها در بین شهروندان جلوگیری از شکستن شاخه های درختان بیان نمود و افزود: حفاظت از محیط زیست و طبیعت وظیفه همگانی است و شهروندان  بایستی رفتارشان طوری باشد که به محیط زیست آسیبی وارد نشود چرا که طبیعت میراث ما به آیندگان است و باید در حفظ این میراث تلاش نماییم .

توزیع کیسه های زباله در روز طبیعت

شهردار نهاوند خاطر نشان کرد: با پیش بینی وجود زباله در روز طبیعت به منظور کنترل بهتر پسماند های شهری و جلوگیری از آلود گی محیط زیست و فرهنگ سازی در بین مردم اقدام به توزیع کیسه های زباله بین شهروندان و مسافران خواهیم کرد.


 از شهروندان خواستار شد هنگام پناه بردن به طبیعت در روز ۱۳ بدر رعایت اخلاق طبیعت گردی را به هم نوعان خود آموزش و ضمن رعایت هنجارهای محیط زیستی واخلاق طبیعت‌گردی،این روز را فرصتی برای آشتی با طبیعت قرار دهند .


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0