پنج‌شنبه, 3 بهمن 1398

رو عنوان : شهردار نهاوند خبر داد:
عنوان : ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری نهاوند تجهیز شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ 
ساعت : ۸:۲۳:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم تجهیز و آغاز به کار ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری نهاوند، صبح امروز با حضور معاون سیاسی فرماندار، برخی مدیران، شهردار، اعضای شورای اسلامی، اصحاب رسانه و پرسنل شهرداری برگزار شد.

به گزارش صدای نهاوند،شهردار نهاوند در این مراسم اظهار کرد: قرار بود از  روز سه شنبه ۲۰ فروردین، با توجه به وضعیت معابر و خیابان های سطح شهر، نهضت آسفالت را شروع کنیم اما به علت نامناسب بودن وضعیت جوی امکان پذیر نشد، اما به همه مردم قول میدهم به محض مساعد شدن هوا این کار و وعده عملی خواهد شد.

محمد حسین پور از راه اندازی معدن سنگ و کارخانه موزائیک سازی جهت روند بهتر کارهای عمرانی خبر داد و افزود: مشکل سالها آبگرفتگی مناطق خیابان ظفری، کمربندی و شهرک شهید حیدری را برطرف کردیم.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند هم در این مراسم ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت بحران شهرستان بابت تمام تلاش ها و پیگیری ها در خصوص بحران اخیر، و تقدیر از اصحاب رسانه شهرستان که همیشه پا به پای مسئولین بوده و در این بحران هم به شایستگی کمک و حمایت کردند، گفت:  تقاضایی از اصحاب رسانه دارم و آن این است در بحث فرهنگ سازی مدیریت بحران، دستگاه های خدمات رسان و مسئولین را همراهی و حمایت کنند.

مهدی جلالوند بیان کرد: لازم است بعد از سپری و مدیریت کردن بحران اخیر جلسه ای بابت تقدیر ویژه از مجموعه مدیریت بحران بخصوص شهرداری داشته باشیم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0