پنج‌شنبه, 3 بهمن 1398

رو عنوان : شهردار نهاوند خبر داد:
عنوان : طرح جمع‌آوری دستفروشان از 11 خردادماه به اجرا در می آید
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ 
ساعت : ۹:۴۸:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 شهردار نهاوند از اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی دستفروشان از سطح شهرخبر داد و گفت:  در راستای اجرای تبصره 1 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها و  به منظور رفاه حال شهروندان و ساماندهی دستفروشان ازمورخ 11 خرداد ماه طرح جمع آوری و رفع سد معبر در سطح شهر اجرا می شود و دستفروشان بایستی در مکان جدید بازار روز واقع در پشت مصلی مستقر شوند. 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند،محمد حسین پور مبلغ اجاره را به منظور حمایت از این قشر روزانه 5000 تومان اعلام نمود و افزود: با توجه به اعتراض‌های کسبه و مردم که ناشی از نارضایتی سد معبر پیاده رو و مسدود شدن محل تردد عابران است و با توجه به تأثیرگذاری نامطلوب بر انضباط شهری و اجتماعی، از ۱۱ خرداد طرح با هماهنگی و همکاری دستگاههای ذی ربط به اجرا درخواهد آمد. 

 حسین پور با  بیان اینکه مدیریت شهری در راستای رسیدگی و تحقق مطالبات شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح ساماندهی دستفروشان شاهد رضایتمندی شهروندان، کسبه و حتی دستفروشان خواهیم بود.

وی بر استمرار این طرح و همکاری بساط گستران با ماموران رفع سد معبر تا رسیدن به نقطه مطلوب تاکید کرد و افزود:شهرداری بدون هیچگونه تبعیض و در راستای قانون با برهم زنندگان نظم شهری برخورد می کنند.

حسین پور در پایان خواستار همکاری و حمایت شهروندان در راستای اجرای موفق طرح مذکور شد و تصریح کرد:امیدواریم شهروندان با حمایت و خرید از بازار روز سبب رونق این بازار شوند.

لازم به ذکر است متقاضیان جهت اجاره غرفه میتوانند به مدیریت بازار روز مراجعه نمایند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0