جمعه, 28 مهر 1396

رو عنوان : يوسفيان:
عنوان : مدیریت شهری نهاوند در مسیر تحقق شعار ملی سال حركت كند
ساعت : ۸:۳۸:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مردم و مسئولان در سال 96 در مسیر تحقق شعار ملی سال حرکتی شتابان داشته باشند و از این گذر کشور را در مسیر دستیابی به توسعه یافتگی هدایت کنند، در اين راستا ميتوان به سه راهبرد اساسی ممنوعیت خرید کالای خارجی، بکارگیری پیمانکاران بومی و صرفه جویی در هزینه ها را جهت تحقق شعار امسال در مجموعه مديريت شهري اشاره نمود.

شهردار نهاوند با بيان مطلب فوق با تبریک سال جدید به محضر شهروندان به ویژه خانواده های معظم شهداء، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگرش و راهبرد حکمیانه خود سال 96 را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید اشتغالزایی» نامگذاری کردند و ان شاء الله که سال جدید با گشایش های اقتصادی برای کشورمان همراه خواهد بود .
 
به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان با بیان اینکه شهرداریها نیز به سهم خود برای رونق تولید و اشتغالزایی مسئولیت دارند، تصریح کرد: در صورتی که فصل هزینه های عمرانی شهرداریها به نسبت به هزینه های جاری و اداری رشد بیشتری داشته باشد، به همان نسبت تعداد بیشتری پروژه برای واگذاری به پیمانکاران بخش خصوصی تعریف و عملیاتی می شود و اشتغالزایی هرچه بیشتر را برای جوانان به دنبال خواهد داشت .
 
يوسفيان شعار ملی سال باید در عرصه اقدام و عمل برای تحقق منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی آستین همت بالا بزنیم و کشورمان را در مسیر فتح قله های رفیع پیشرفت و توسعه یافتگی قرار دهیم .
 
يوسفيان با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی از مسیر ارتقاء بهره وری سازمانی، استفاده از ظرفیت نخبگان و توجه به سه اصل سرعت، دقت و کیفیت عبور می کند، گفت: امروز زمان آزمون و خطا نیست و باید با استفاده حداکثری از ظرفیتها و منابع مالی و انسانی، به سمت توسعه زیرساختها، محرومیت زدایی و رشد سرانه های خدماتی و شهری گام برداریم .

وي با بیان اینکه لحاظ نمودن اصول اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه گامی در راستای توسعه شهری و رفع معضلات است، گفت: در این خصوص ضروری است مدیریت شهری نهاوند با در راس قرار دادن پروژه های اولویت دار و بهره مندی از برنامه ریزی های دقیق و کارامد نسبت به اجرای امور عمرانی در سطح شهر اقدام کند .
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0