جمعه, 28 مهر 1396

رو عنوان : در راستای طرح تعریض خیابان پيروزي صورت گرفت:
عنوان : اجرای عملیات آسفالت خیابان پیروزی توسط شهرداری نهاوند
ساعت : ۱۳:۱۱:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار نهاوند از اجرای عملیات آسفالت خیابان تعریض شده پيروزي حد فاصل ميدان امام تا چهارراه شهرداري خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نهاوند،اميررضا يوسفيان با اعلام این خبر گفت: پس از اتمام عمليات تعریض خیابان پيروزي و اجرای عملیات عمرانی، بهسازی پیاده رو و ... مرحله نهایی آسفالت این معبر در حال حاضردر دست اجراست و طي چند روز آينده به اتمام می رسد.

يوسفيان متراژ اين پروژه را حدود 3000 متر مربع به ميزان 550 تن آسفالت بيان كرد و افزود:عمليات آسفالت اين معبر در دولايه بيندر و توپكا پس از زير سازي به اجرا درآمد.


وي هدف از اجراي اين پروژه را
بهسازی و زیباسازی محیط ، بهبود تردد خودروها ، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری بيان نمود و خاطر نشان كرد: شهرداری نهاوند در اقدامی به منظور افزایش سطح باند سواره اقدام به تعریض بخشی از خیابان پیروزی از میدان امام خمینی (ره) تا چهار راه شهرداري نمود که عملیات اجرایی آن با آسفالت اين معبر تا چند روز آينده به پايان مي رسد.

يوسفيان با بيان اينكه  با اجراي طرح مذكورعرض باند سواره از 11 به 18 متر افزایش يافته است ،تصريح كرد: در طرح تفصیلی شهر نهاوند خیابان پیروزی که به عنوان مدخل شهری هم می باشد یک شریان اصلی لحاظ شده که معبر 26 متری برای آن در نظر گرفته شده که 18 متر آن سواره رو و مابقی پیاده رو و فضای سبز می باشد که با اتمام اين طرح علاوه بر عریض شدن خیابان ،مبلمان شهری نیز زیباتر می شود
.

يوسفيان با تاكيد بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه های عمرانی با نیاز شهروندان تصريح کرد: برنامه های اجرایی این شهرداري در راستای بهبود و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با رفع چالش ها و نیازهای آنان در شهر محقق می شود.

وي با بيان اينكه با اجراي عمليات عمراني مذكور علاوه بر زیباتر شدن بخش بصری ،کاهش بار ترافیکی خیابان پیروزی را نيز به دنبال دارد، خاطر نشان كرد: زيباسازي در راستای بهبود سیمای بصری و فراهم آوردن شرایطی برای آرامش شهروندان نقش بسزایی در کسب رضایت مردم که مهم ترین دغدغه مدیریت شهری است، را دارد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0