شنبه, 9 ارديبهشت 1396 English          

عنوان : زیرساخت های عمرانی در سطح شهر نهاوند تقویت شد
زير عنوان : اجرای عملیات لکه گیری با صرف 400تن آسفالت
شهردار نهاوند با تاکید بر ضرورت تقویت زیرساخت های عمرانی از اجرای عملیات لکه گیری معابر با پخش400تن آسفالت به منظور استقبال از بهار خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان با بیان اينكه عمليات لكه گيري آسفالت از اسفندماه آغاز شده خاطر نشان کرد:  عملیات لکه‌گیری و آسفالت، بهسازی و حذف ناهمواری های معابر با تناژ مصرفی 400تن به متراژ تقريبي 4000 متر مربع در سطح شهر اجرایی شده است .
يوسفيان در این خصوص افزود: با فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت عوامل عمرانی این شهرداري اقدام به لکه گیری اساسی آسفالت در معابر اصلی، بلوارها و همچنین محلات نموده است .
وی در ادامه با بیان اینکه لکه گیری اساسی یکی از درخواست‌های اصلی شهروندان است، افزود: امسال به علت کاهش دمای هوا و بارش ها آسفالت خیابان ها و معابر نیازمند لکه گیری اساسی می باشد که در این راستا ترمیم آسفالت در معابر مورد نیاز توسط واحد عمران آغاز شده است .
يوسفيان ادامه داد : آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر یکی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند .
وي رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای مدیریت شهری نهاوند برشمرد و ادامه داد: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود .
شهردار نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار این شهرداري قرار دارد و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه‌های مختلفی بر مبنای دستورالعمل‌های تعیین‌شده است .

 


پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7