جمعه, 28 مهر 1396

عنوان : زیرساخت های عمرانی در سطح شهر نهاوند تقویت شد
زير عنوان : اجرای عملیات لکه گیری با صرف 400تن آسفالت
ساعت : ۱۰:۱۸:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار نهاوند با تاکید بر ضرورت تقویت زیرساخت های عمرانی از اجرای عملیات لکه گیری معابر با پخش400تن آسفالت به منظور استقبال از بهار خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان با بیان اينكه عمليات لكه گيري آسفالت از اسفندماه آغاز شده خاطر نشان کرد:  عملیات لکه‌گیری و آسفالت، بهسازی و حذف ناهمواری های معابر با تناژ مصرفی 400تن به متراژ تقريبي 4000 متر مربع در سطح شهر اجرایی شده است .
يوسفيان در این خصوص افزود: با فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت عوامل عمرانی این شهرداري اقدام به لکه گیری اساسی آسفالت در معابر اصلی، بلوارها و همچنین محلات نموده است .
وی در ادامه با بیان اینکه لکه گیری اساسی یکی از درخواست‌های اصلی شهروندان است، افزود: امسال به علت کاهش دمای هوا و بارش ها آسفالت خیابان ها و معابر نیازمند لکه گیری اساسی می باشد که در این راستا ترمیم آسفالت در معابر مورد نیاز توسط واحد عمران آغاز شده است .
يوسفيان ادامه داد : آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر یکی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند .
وي رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای مدیریت شهری نهاوند برشمرد و ادامه داد: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود .
شهردار نهاوند در پایان خاطرنشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار این شهرداري قرار دارد و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه‌های مختلفی بر مبنای دستورالعمل‌های تعیین‌شده است .

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0