جمعه, 28 مهر 1396

رو عنوان : يوسفيان در سخنراني پیش از خطبه هاي نماز جمعه:
عنوان : 80 درصد بدهی های شهرداری نهاوند پرداخت شد
ساعت : ۸:۴۹:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار نهاوند در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته با اشاره به اقدامات انجام شده توسط مجموعه مديريت شهري نهاوند افزود:خوشبختانه با حمايت هاي مردم كه سهامداران اصلي شهر مي باشند توانستيم با فعاليت و كار خرد جمعي اقداماتي از جمله آسفالت معابر،رفع مشكل 70 دهنه مغازه هاي بلوار امام حسين،سند زدن 145 هكتار از اراضي به نام شهرداري ،ساماندهي قبر آقا،اجراي عمليات ميدان مركزي و رفع توقيف آن و هم چنين اجراي عمليات آب خاكستري و ... را انجام دهيم.

به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان از تصويب ساختار پرسنلي شهرداري با عنوان طرح تلفيقي كارگري و كارمندي توسط وزارت كشور خبر داد و افزود:در اين ساختار سه معاونت مالي-اداري،فني-شهرسازي،خدمات شهري را از مراحل قانوني گذرانديم تا در شوراي اداري شهرداري ها مطرح و به مرحله اجرا رسد.

يوسفيان با بيان اينكه تاكنون خوشبختانه 80% ديون شهرداري پرداخت شده است خاطر نشان كرد:در سالجاري اين شهرداري تاكنون بدهي دو دستگاه اداره گاز  و تامين اجتماعي به مبلغ7 ميليارد و 500 ميليون تومان ،پرداخت نموده است مابقي اين بدهي ها شامل 4 ميليارد و 500 ميليون تومان به پيمانكاران به صورت تهاتر ، كه توسط اين شهرداري پرداخت شده است.

وي با بيان اينكه در سال گذشته تعداد 84 فقره پروانه توسط شهرداري صادر شده است ،تصريح كرد:با وجود ركود اقتصادي،ركود ساخت و ساز و... توانستيم با اين شرايط شهر را اداره نماييم و اين درحاليست كه اعتبارات عمراني نيز تنها به مبلغ 180 ميليون تومان در سال گذشته به اين شهرداري اختصاص يافت و اين شهرداري تعريض خيابان پيروزي كه يك نمونه از فعاليت هاي عمراني است را با اعتباري به مبلغ حدود يك ميليارد تومان را به اجرا درآورد.

يوسفيان با بيان اينكه به منظور ساخت فضاهاي ورزشي تاكنون 3 ميليارد و 150 ميليون تومان براي اولين بار به شهرداري توسط دولت پرداخت شده است ،گفت:با كمك و حمايت مسئولان از اعتبارات ماده 23 بيش از 600 ميليون تومان سرمايه گذاري براي خريد و نصب 10 دستگاه دوربين مدار بسته با آخرين فناوري هاي روز دنيا در نقاط مختلف شهر هزينه شد.

وي از واگذاري فضاي سبز به بخش خصوصي و هم چنين از واگذاري خدمات شهر به بخش خصوصي نيز در آينده نزديك خبر داد و افزود:تمامي اين فعاليت ها در سايه همدلي و خرد جمعي مجموعه ي مديريت شهري صورت گرفته است.

 
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0