شنبه, 9 ارديبهشت 1396 English          

رو عنوان : يوسفيان تاکید کرد:
عنوان : بهینه سازی معابر شهری جزء اولویت های مدیریت شهری نهاوند در سال 96 است
منبع خبر : روابط عمومي


یکی از اولویت های این دستگاه در سال جدید بهینه سازی معابر در راستای ارتقاء رفاه شهروندان به ویژه افراد کم توان به منظور تردد آسان در سطح شهر است.

شهردار نهاوند با بيان مطلب فوق و با تاکید بر اینکه معلولین نیز حق دارند، همانند سایر افراد جامعه از تسهیلات شهری بهره مند شوند،گفت: در شهر نهاوند نیز، با توجه به کثرت جانبازان و معلولان که ناشی از جنگ تحمیلی می باشند کاملاً ضروری می باشد مدیران شهری در برنامه ریزی حمل و نقل وبا مشارکت و دریافت ایده های نو گام های بلندی در راستای مناسب سازی و افزایش رفاه شهری شهروندان معلول بردارند.
به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان اجرای طرح‌های مناسب سازی برای تسهیل تردد افراد کم توان و ناتوانان در شهر را وظیفه‌ مدیران و مسئولان شهری دانست و گفت: اجرای این طرح ها از حقوق به حق این شهروندان می باشد.
يوسفيان با بيان اينكه یکی از شاخصه های توسعه نیروی انسانی ایجاد فضا و زمینه مناسب در جامعه برای افراد سالمند و کم توان می باشد،خاطر نشان كرد: آموزش در کنار فرهنگ سازی یک اولویت جدی و اساسی برای پیشرفت و اجرای موفق طرح‌ها و برنامه‌ها در این زمینه به شمارمی آورد  و با همین رویکرد و نظر به نیاز شدید شهر نهاوند به ایجاد فضاهایی مناسب برای افراد کم توان و ناتوان گام های اساسی برداشته شود.

وی همچنین جلوگیری از تعرضات معابر و ایجاد شیب های مناسب و استاندارد، باجه‌های خدمات‌رسان، وسایل تفریحی وسرویس های بهداشتی و امکانات عمومی و از بین بردن موانع دیگر در پیاده روها و خیابان ها که مانع حرکت آسان و مستقل یک معلول می شود را از جمله اقدامات در نظر گرفته شده مدیریت شهری نهاوند در راستای پیشبرد این طرح دانست.


 


پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7