شنبه, 9 ارديبهشت 1396 English          

رو عنوان : يوسفيان:
عنوان : احداث طرح های عمرانی؛ مهم ترین هدف توسعه ای مدیریت شهری نهاوند است
منبع خبر : روابط عمومي


 
شهردار نهاوند گفت:احداث طرح های عمرانی متعدد در سطح شهر از جمله اهداف توسعه ای مدیریت شهری نهاوند است و در نظر داريم با راه اندازی پروژه های مختلف عمرانی در زمینه امور اقتصادی و اجتماعی نیز به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنیم .

به گزارش روابط عمومي شهرداري نهاوند،اميررضا يوسفيان با بیان اینکه پروژه های عمرانی یک شهر به عنوان سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند، افزود: با توجه به این مهم، افزایش سطح کیفی پروژه های عمرانی موجب افزایش عمر مفید پروژه ها و کاهش هزینه های نگهداری آن می شود .

يوسفيان با اشاره به اينكه یکی از رسالت های اصلی مدیریت شهری ارتقاء سطح کیفی پروژه های عمرانی است که توسعه زیرساختهای شهری را به همراه دارد،تصريح كرد: کاهش ترافیک شهری و ارتقاء رضایتمندی شهروندان از جمله اهداف احداث پروژه های عمرانی سطح شهر می باشد.
 وي خاطر نشان کرد : کاهش درآمد و هزینه های جاری بالای این دستگاه از مشکلات جدی به شمار می آید که باید با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای تعریف پروژه های مشارکتی و افزایش مشارکت های مردمی در پروژه های عمرانی و اقتصادی این مشکل را تا حد زیادی مرتفع ساخت و به سمتی پیش رفت که به درآمدهای پایدار دست پیدا کرد .
يوسفيان تصريح كرد : ایجاد منابع درآمدی پایدار و ساماندهی نیروهای انسانی از دیگر اولویت های مدیریت شهری نهاوند می باشد و با اتخاذ تمهیدات ویژه در پی آن هستیم تا به سمت چابک سازی و افزایش توان اجرایی این مجموعه حرکت نماییم تا با انجام پروژه های مختلف توسعه پایدار را برای شهر رقم بزنیم .

شهردار نهاوند در پایان بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد و افزود: عدم  اجرای به موقع پروژه ها موجب افزایش هزینه ها خواهد شد که این اتفاق با اصول اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد لذا ضرورت دارد علاوه بر توجه به کیفیت پروژه های عمرانی به تسریع در اجرای آن نیز توجه ویژه شود تا شاهد شکوفایی شهر نهاوند  با رعایت موازین شعار سال باشیم.


پورتال شهرداری نهاوند

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7