Tuesday, September 21, 2021
  • time : 8:54:43
  • Date : Tue Jul 27, 2021
شهردار نهاوند در نشست خبری:
آنچه را توانستیم و از ما مطالبه شد را اجرا كردیم

محمد حسین پور ظهرروز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان نهاوند، اظهار کرد:روز اول گفتم اهل سخنرانی و حرف و شعار نیستم ،و حالا هم میگویم با حمایت شورا و مردم نهاوند آنچه را توانستیم و از ما مطالبه شد را اجرا کردیم.

تلاش کردیم  از مصوبات خاک خورده ، حواشی تغییرات و اعتماد آسیب دیده ی مردم، به  اجرای پروژه های بزرگ و توسعه شهری برسیم.

در بدترین شرایط اقتصادی بدون حاشیه کار کردیم، کارهای زیربنایی انجام دادیم بسیاری از اقدامات را اصلا افتتاحیه نگرفتیم با وجود اجرای پروژه های بزرگ تنها برای ۳افتتاحیه برگزار کردیم.

هنوز هم در حال اجرای اقدامات و برنامه ها هستیم کار را تعطیل نکرده ایم و تا آخرین روز به تعهد و مسولیتم برای خدمت به مردم و پاسخ به اعتماد شورا و مردم ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه گفت: در روزی که من تصدی مدیریت شهری نهاوند را برعهده گرفتم میزان بدهی شهرداری، ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود، که با بدهی محکومیت ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی ساختمان دخانیات، این بدهی به ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسید.

حسین پور گفت: شهرداری نهاوند در حال حاضر ۹میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان بدهی دارد که ۲میلیارد و۸۰۰میلیون تومان طلب از ادارات و نهاد هاست و ۶میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان آن هم طلب پیمانکاران و افراد حقیقی و حقوقی است.

وی افزود:  مجوز فروش ۷ دستگاه ماشین آلات که در زمان شهردار سابق با اوراق خریداریو  در انبار شهرداری بلا استفاده مانده بود را از طریق اقدام قانونی و با پیگیری ها مستمر و همکاری نماینده نهاوند با دیوان محاسبات گرفتم، خودروهایی که شاسی بلند و قابل استفاده نبود قابلیت استفاده آن برای جابجایی مرغ زنده و وسایل منزل بود. و از محل فروش این خودروها کارخانه شن و ماسه شهرداری احداث شده است،که طی روزهای آینده افتتاح می شود.

شهردار نهاوند با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش داشته افزود: در مجموع طی سه سال گذشته ۱۶۹ میلیارد تومان میزان درآمد این شهرداری بوده که ۴۹ درصد بیشتر از درامدهای مصوب بوده است.

وی با بیان اینکه طبق قانون شهرداری‌ها از مجموع بودجه شهرداری ۶۰ درصد باید صرف هزینه‌های جاری و ۴۰ درصد صرف امور عمرانی شود گفت: در مجموع طی سه سال گذشته توانسته‌ایم ۶۷ درصد کل درامدها را صرف برنامه عمرانی و ۳۷ درصد را صرف هزینه‌های جاری کنیم که این مساله باعث پیشرفت طرح‌های عمرانی شهر شده است .

وی احیای زمین و بازپس‌گیری آن از برخی از افراد را از دیگر اقدامات صورت گرفته عنوان کرد و گفت: طی پیگیری‌هایی که انجام شده مجموعا حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع زمین شامل یک  قطعه ۷ هزار و ۸۰۰ متر مربعی و یک قطعه ۳ هزار متری در شهرک فارابی و هم چنین یک واحد تجاری احیا و به شهرداری بازگشت داده شده است.

شهردار نهاوند با بیان اینکه طی مدت سه سال گذشته پای فرصت‌طلبان از شهرداری قطع شده است افزود: طی سه سال گذشته طرح‌های بی‌نظیر شهری اجرا شده است است: طی سه سال گذشته علاوه بر لکه‌گیری و آسفالت معابر شهری و جدول گذاری و پیاده روسازی صورت گرفته، طرح گردشگری بام نهاوند، طرح پیاده‌راه سعدی و ساماندهی چهارباغ در ورودی نهاوند نزدیک به ۲۵ میلیارد اجرایی شده که چهره شهر را توسعه داده است.

امید جلالوند رئیس شورای شهر نهاوند در جمع خبرنگاران ؛

امسال در انتخابات شورا حضور پیدا نکردم اما اگر مجدد شورا می بودم حسین پور را بعنوان شهردار انتخاب می کردم از اعتمادمان خوشحالیم.

معتقدیم فردی توانمند است در بیابان هم باشد باز هم پتانسیل می آفریند.

حسین پور اهل باج دادن نیست،  نه گفتن برای او راحت است.

نظر همه ما توسعه و پیشرفت شهر است و خدمت به مردم و منافع مردم و شهر اولویت دارد

ضمن آرزوی توفیق و احترام به شورای ششم و حق انتخاب آنها و اینکه معتقدیم آزموده را آزمودن خطاست ، شهردار حسین پور فرد لایقی است. تنهاشاید۱۲روز به مرخصی در تمام دوران خدمتش در شهر نهاوند ،رفت.

خانواده و زندگی اش را برای خدمت به مردم منتقل کرد.

اگر شورای ششم صلاح می داند و توانمندی حسین پور را باور دارد برای اتمام پروژه ها و کارهای نیمه تمام بمانند و تحویل دهند.

 

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.0.11.0
    V6.0.11.0