• time : 00:00
  • Date : Tue Jul 12, 2022
نهضت آسفالت خدمتی كه ادامه دارد...

نهضت آسفالت خدمتی که ادامه خواهد داشت... 

نهضت آسفالت، عملیاتی است که سالهاست کوچه ها و معابر شهری در انتظار آن هستند و تبدیل شدن حفاری ها و چاله ها به بحران برای اهالی و  شهروندان می‌شد، با پیگیری های صورت گرفته در تخصیص قیر به شهرداری و اختصاص معدن و فراهم کردن مواد اولیه جهت تولید آسفالت، تجهیز کارخانه آسفالت و... شرایط را برای انجام نهضت آسفالت فراهم کرد،تعطیلی کاری در کارخانه آسفالت نداشته و با تمام توان در حال تولید است اما در این میان فراهم کردن سوخت،مواد اولیه و اتفاقات پیش بینی نشده،گاها این روند را کند میکند،و باتوجه به تعداد معابری که در شهر نیاز به آسفالت دارند این عملیات زمان بر خواهد بود، تا پایان فصل کاری کارخانه آسفالت و نیروهای خدوم شهرداری و پرسنل کارخانه آسفالت با تمام توان تلاش میکنند که با تولید آسفالت تمام درخواست ها پیگیری و انجام گردد. 
مشکل آسفالت یکساله به وجود نیامده و طی سالهای گذشته با توجه به مشکلاتی در خصوص قیر، مواد اولیه، عدم تجهیز کارخانه، حفاری های متعدد و... بوجود آمده اما طی این فصل کاری و یکساله، از حالت بحرانی خارج میشود و شاهد عملیات اجرایی در نهضت آسفالت خواهیم بود. 
در پایان از همه همشهریان عزیز کمال تشکر و قدردانی را داریم که با صبر و بردباری مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را در این عملیات یاری کردند و ان شالله که بتوانیم پاسخ این اطمینان را با انجام پروژه های عمرانی، نهضت آسفالت، ساخت پارک ها،افزایش امکان تفریحی و... بدهیم و این اطمینان را به همه ی شهروندان می دهیم که امانتدار شما خوبان خواهیم بود و در بهبود شرایط رفاهی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان برای ارائه هرچه بهتر خدمت هستیم.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.4.0
    V6.1.4.0