• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ 
پیام تبریك روز معلم

پیام تبریک مهندس یوسفی نوید شهردار نهاوند به مناسبت روز معلم

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ * خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ * اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ * الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ

دوازده اردیبهشت ماه،روز معلّم، روز بزرگداشت سنت‌های پسندیده خدا و تعظیم علم و معرفت است و گرامیداشت این روز و تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است. درک جایگاه و نقش معلم به عنوان مهم‌ترین رکن تأمین سلامت و تعالی آحاد جامعه و عامل تعیین‌ کننده در مسیر رشد و پیشرفت کشور بر کسی پوشیده نیست.
۱۲ اردیبهشت ماه، سالروز شهادت شهید عرصه علم و اندیشه، استاد آیت ا... مرتضی مطهری و روز بزرگ معلم، فرصت مغتنمی است تا راستی، درستی، اخلاق، دیانت و آزاداندیشی معلمان،  فرهیختگان عرصه خطیر تعلیم و تربیت را پاس بداریم. معلمین و اساتید گرانقدری که با  صبر و تعهد در برهه‌های سخت بویژه در دوران شیوع ویروس‌کرونا، با تعهد و عشق، به امر آموزش و هدایت دانش آموزان و دانشجویان اهتمام ورزیده و با جریان پویای آموزش، آرامش خانواده‌ها و جامعه را حفظ نمودند.

اینجانب این روز بزرگ را به جامعه آموزگاران و فرهنگیان عزیز خصوصا فرهنگیان کهن شهر نهاوند تبریک گفته و امیدوارم بتوانیم قدردان واقعی ایثار این عزیزان باشیم.

مجید یوسفی نوید
شهردار نهاوند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.4.0
    V6.1.4.0